Speakers 2.1 Omega OG24-W Wood Black 25W RMS

1.779,00 ден.   Спореди

Multimedia wooden speakers system 2.1 (satellites with subwoofer) to provide the highest quality sound.
Advantages:
- Wooden housing
- High quality sound
- Compact size
- Powe...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.779,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Multimedia wooden speakers system 2.1 (satellites with subwoofer) to provide the highest quality sound.
Advantages:
- Wooden housing
- High quality sound
- Compact size
- Power RMS: 25W (5Wx2 + 15W subwoofer) RMS Audio
- Frequency Response: 50Hz-18KHz
- Power Supply: AC 110V - 240V, 50Hz - 60Hz


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка