Speakers 2.1 Manta SPK213

346,00 ден.   Спореди

Speakers 2.1 Manta SPK213

Speakers power: 2 x 0.5 W
Power: USB
Frequency Range: 63 Hz - 16 kHz


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 346,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 350,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers 2.1 Manta SPK213

Speakers power: 2 x 0.5 W
Power: USB
Frequency Range: 63 Hz - 16 kHz

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка