Speakers 2.1 Manta SPK210

564,00 ден.   Спореди

Speakers 2.1 Manta SPK210

Speakers power: 2 x 3
Power: 5 V USB
Dimming Zion (WxHxD): 100x133x128 mm subwoofer, satellite 75x100x60 mm
Additional functions: bass boost
Fr...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 564,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers 2.1 Manta SPK210

Speakers power: 2 x 3
Power: 5 V USB
Dimming Zion (WxHxD): 100x133x128 mm subwoofer, satellite 75x100x60 mm
Additional functions: bass boost
Frequency Range: 90 Hz - 20 kHz
Sensitivity: 45 dB
Input type: 3,5 mm Jack
Rated impedance: 2 x 4 O
Number of Speakers: 2.1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка