Speakers 2.0 Omega Wooden Cabinet USB

  Спореди

Multimedia USB Wooden Speakers
Advantages:
- Wooden case
- High quality sound
- Power source: USB 5V DC
- Sound power RMS: 5W 2,5W x 2)
- Volume control
Frequency: 80Hz-2...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Multimedia USB Wooden Speakers
Advantages:
- Wooden case
- High quality sound
- Power source: USB 5V DC
- Sound power RMS: 5W 2,5W x 2)
- Volume control
Frequency: 80Hz-20KHz
Size:
96 x 150 x 98mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка