Speakers 2.0 MPman Bluetooth Tower T90BT

2.971,00 ден.   Спореди

BLUETOOTH
POWER : 2 x 10W RMS
FM RADIO
AUX IN
REMOTE CONTROL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.971,00 ден.

пред 10 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BLUETOOTH
POWER : 2 x 10W RMS
FM RADIO
AUX IN
REMOTE CONTROL


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка