Speakers 2.0 MPman Bluetooth Tower T80BT

2.574,00 ден.   Спореди

POWER : 2 x 10W RMS
BLUETOOTH
AUX IN


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 2.574,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.590,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


POWER : 2 x 10W RMS
BLUETOOTH
AUX IN


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка