Speakers 2.0 Manta SPK50

260,00 ден.   Спореди

Speakers power: 2 x 3 W
Power: 5 V USB
Power output P.M.P.O.: 120 W
Sensitivity: 45 dB
Input type: 3,5 mm Jack
Rated impedance: 2 x 4 ?
Number of Speakers: 2


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 260,00 ден.

пред 5 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 260,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers power: 2 x 3 W
Power: 5 V USB
Power output P.M.P.O.: 120 W
Sensitivity: 45 dB
Input type: 3,5 mm Jack
Rated impedance: 2 x 4 ?
Number of Speakers: 2


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка