Speakers 2.0 Manta Bluetooth Black SPK406

690,00 ден.   Спореди

Built-in speakers: 2
Speakers power: 2 x 3W, 4 Ohm
Power: USB rechargeable battery
Bluetooth: Yes
USB slot: YES
Battery capacity: 400 mAh
FM Radio: Yes
Battery type: Lithiu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Built-in speakers: 2
Speakers power: 2 x 3W, 4 Ohm
Power: USB rechargeable battery
Bluetooth: Yes
USB slot: YES
Battery capacity: 400 mAh
FM Radio: Yes
Battery type: Lithium-ion battery
Multimedia support: MP3
AUX in: Yes

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка