Speakers 2.0 I-Box Wooden IGLSP1

687,00 ден.   Спореди


Type of kit - 2.0
Speaker Power (RMS) - 5 W
Lower frequency - 90 Hz
Bandwidth - 20 kHz
Decoder for audio - No
Stereo analog input - Yes
Multi-channel analog input - No
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 687,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 4 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Type of kit - 2.0
Speaker Power (RMS) - 5 W
Lower frequency - 90 Hz
Bandwidth - 20 kHz
Decoder for audio - No
Stereo analog input - Yes
Multi-channel analog input - No
Digital input - No
Magnetic Shielding - No
Headphone - No
Power Supply - Internal
Pilot - No
Housing material - Wood
Colour - Cherry


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка