Speakers 2.0 I-Box Paris White

564,00 ден.   Спореди


Type of kit - 2.0
Speaker Power (RMS) - 2
Lower frequency - 100 Hz
Bandwidth - 20 kHz
Stereo analog input - Yes
Multi-channel analog input - No
Digital input - No
Magn...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 564,00 ден.

пред 7 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 570,00 ден.

пред 3 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Type of kit - 2.0
Speaker Power (RMS) - 2
Lower frequency - 100 Hz
Bandwidth - 20 kHz
Stereo analog input - Yes
Multi-channel analog input - No
Digital input - No
Magnetic Shielding - Yes
Power Supply - Internal
Pilot - No
Colour - White
Additional Information:
220V power supply, volume knob, ON / OFF function,
Dimensions: 67x204x73 (width, height, depth)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка