Speakers 2.0 GOCLEVER Sound Club Silver Bluetooth 2x6W Elegant Metal Case

1.420,00 ден.   Спореди

Speakers 2.0 GOCLEVER Sound Club Silver Bluetooth 2x6W Elegant Metal Case

Features:
Portable, elegant speaker
Bluetooth
6 hours of playing time
Power 2x6W
Sd card Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.420,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.490,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.521,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speakers 2.0 GOCLEVER Sound Club Silver Bluetooth 2x6W Elegant Metal Case

Features:
Portable, elegant speaker
Bluetooth
6 hours of playing time
Power 2x6W
Sd card
Metal case
Handsfree microphone
Aux-in

Technical specification:
Battery: 1200mAh
Power: 2x6W
BT range: 10m
Handsfree microphone
SD card: microSD up to 64GB
Ports:
Charging port micro USB 5V, auxin
Accessories: Usb cable, manual

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка