Speakers 2.0 Creative A50 Black

Speakers 2.0 Creative A50 Black

790,00 ден.   Спореди

SPECIFICATIONS
System Configuration - 2.0 system
Dimensions (H x W x D) - 163.0 x 74.0 x 83.0 mm (6.4 x 2.9 x 3.2 inches)
Weight - Left Satellite: 239g (8.4oz), Right Satellite: 280g (9.9o...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SPECIFICATIONS
System Configuration - 2.0 system
Dimensions (H x W x D) - 163.0 x 74.0 x 83.0 mm (6.4 x 2.9 x 3.2 inches)
Weight - Left Satellite: 239g (8.4oz), Right Satellite: 280g (9.9oz)
Connector Type - Stereo Jack
Color - Black

SYSTEM REQUIREMENTS
USB power via desktop or laptop USB ports
Analog audio devices with a 3.5mm stereo output

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка