Speaker Sony Bluetooth Portable SRS-X11 Black

3.200,00 ден.   Спореди

Speaker Sony Bluetooth Portable SRS-X11 Black
Enjoy your favorite music on the go with this Sony SRSX11/BLK ultraportable speaker, which features a Bluetooth 3.0 interface and NFC (near-field com...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 3.200,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.962,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.090,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Speaker Sony Bluetooth Portable SRS-X11 Black
Enjoy your favorite music on the go with this Sony SRSX11/BLK ultraportable speaker, which features a Bluetooth 3.0 interface and NFC (near-field communication) technology for wireless pairing with select devices.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка