Speaker 1.0 Tech&Go Rechargable Portable Green

316,00 ден.   Спореди

General Features:
Color: Green
Sleek and compact design
Delivers good and reliable audio
Ideal for potable use
Designed to take up minimal space
Mini USB charging port
3.5m...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 316,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 320,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


General Features:
Color: Green
Sleek and compact design
Delivers good and reliable audio
Ideal for potable use
Designed to take up minimal space
Mini USB charging port
3.5mm auxiliary port
On/Off switch

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка