Speaker 1.0 Bluetooth JBL GO Blue

Speaker 1.0 Bluetooth JBL GO Blue

1.790,00 ден.   Спореди

Wireless Bluetooth Streaming
Rechargeable Battery
Speakerphone
Great Look and Feel
Audio Cable Input

Frequency Response


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless Bluetooth Streaming
Rechargeable Battery
Speakerphone
Great Look and Feel
Audio Cable Input

Frequency Response


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка