SP515S0 QuadroFlow VII 775 Intel Cooler / 26 dBA / Sleeve bearing / 45.1 CFM at 2,400 RPM / 0.297 °C/W

259,00 ден.   Спореди

SP515S0 QuadroFlow VII 775 Intel Cooler / 26 dBA / Sleeve bearing / 45.1 CFM at 2,400 RPM / 0.297 °C/W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 259,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP515S0 QuadroFlow VII 775 Intel Cooler / 26 dBA / Sleeve bearing / 45.1 CFM at 2,400 RPM / 0.297 °C/W

Сокет LGA775
Тип на вентилатор CPU
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка