Sound Blaster Creative X-Fi Extreme Audio 7.1 PCI-E

2.570,00 ден.   Спореди

Technical Specifications
Playback: Stereo/Surround: up to 24bit/96kHz
Recording: up to 24-bit/96kHz
SPDIF: up to 24-bit/96kHz
Windows Vista/UAA (Universal Audio Architecture) Compliant...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.570,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Technical Specifications
Playback: Stereo/Surround: up to 24bit/96kHz
Recording: up to 24-bit/96kHz
SPDIF: up to 24-bit/96kHz
Windows Vista/UAA (Universal Audio Architecture) Compliant
Full Height, PCI Express 1x card
Connectivity
Mic In/Line In
Headphone/Front Left & Right Speaker Output
Side Left & Right Speaker Output
Center/Sub Output
Rear Left & Right Speaker Output
Optical Digital Output
Optical Digital Input
Internal Intel HD Audio Compatible Front Panel Header (2x5pin)


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка