SONY SR8UYA MICRO 8GB SD CARD W ADAPTER

449,00 ден.   Спореди

МЕМОРИСКА КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ - 8 GB. MICRO SD HC БРЗИНА НА ТРАНСФЕР - ДО 40MB/S КЛАСА 10 Стандардна гаранција 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 449,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МЕМОРИСКА КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ - 8 GB. MICRO SD HC БРЗИНА НА ТРАНСФЕР - ДО 40MB/S КЛАСА 10 Стандардна гаранција 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка