SONY MDR100AAPB.CE7, High Resolution Overhead Headphones, Black

11.197,00 ден.   Спореди

SONY MDR100AAPB.CE7
• High Resolution Overhead Headphones
• Black
• Advanced portability on size
• weight and design perfect for on the go thanks to foldable structure and carrying...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 11.197,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SONY MDR100AAPB.CE7
• High Resolution Overhead Headphones
• Black
• Advanced portability on size
• weight and design perfect for on the go thanks to foldable structure and carrying pouch
• 40mm diameter HD driver units reproduces up to 60kHz with titanium-coated diaphragm for a verdant
• crisp
• expansive sound

Тип на H&M Headphone
Тип на кабел Wired
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка