Sony HDR-CX130 EB

31.351,00 ден.   Спореди

Шифра 11530 - Sony HDR-CX130 EB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 31.351,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 11530 - Sony HDR-CX130 EB

Резолуција 4 MP
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка