Sony DSC W570N,16.1 Mpixels

Sony DSC W570N,16.1 Mpixels

5.990,00 ден.   Спореди

Sony DSC W570N,16.1 Mpixels, 5x optical zoom, HD video, ISO 3200, 2.7" LCD Display, Lithium-ion


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC W570N,16.1 Mpixels, 5x optical zoom, HD video, ISO 3200, 2.7" LCD Display, Lithium-ion

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка