Sony DSC-S2100SCH2XXDI.YS

Sony DSC-S2100SCH2XXDI.YS

5.929,00 ден.   Спореди

Sony DSC-S2100SCH2XXDI.YS, DC SONY CyberShot DSC-S2100 12.1MP silver - дигитален фотоапарат


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.929,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC-S2100SCH2XXDI.YS, DC SONY CyberShot DSC-S2100 12.1MP silver - дигитален фотоапарат

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка