Sony DSC-HX7VB 16

Sony DSC-HX7VB 16

14.990,00 ден.   Спореди

Sony DSC-HX7VB 16,2 milioni pikseli 10x Opticki zum 7,5 см / 3" Xtra Fine LCD ekran 25мм shirokoagolen objektiv


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sony DSC-HX7VB 16,2 milioni pikseli 10x Opticki zum 7,5 см / 3" Xtra Fine LCD ekran 25мм shirokoagolen objektiv

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка