SODIMM Notebook memory Samsung 2GB DDR2 800Mhz

1.184,00 ден.   Спореди

Samsung 2 GB DDR2 RAM PC2-6400 200-Pin Laptop SODIMM
General Features:
2 GB DDR2 (Double Data Rate) RAM
PC2-6400
800 MHz
200-pin
SODIMM (for laptop computers)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.184,00 ден.

пред 6 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.295,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 2 GB DDR2 RAM PC2-6400 200-Pin Laptop SODIMM
General Features:
2 GB DDR2 (Double Data Rate) RAM
PC2-6400
800 MHz
200-pin
SODIMM (for laptop computers)

Магистрала 800 MHz
Рам капацитет 2 GB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка