SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB DDR3 1600MHz 1.35V Single sided for HP/Compaq

1.634,00 ден.   Спореди

SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB DDR3 1600MHz 1.35V Single sided for HP/Compaq


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.634,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.650,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB DDR3 1600MHz 1.35V Single sided for HP/Compaq

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1600 MHz

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка