SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB CL11 DDR3 1600 MHz SR
SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB CL11 DDR3 1600 MHz SR

SODIMM Notebook Memory Kingston 4GB CL11 DDR3 1600 MHz SR

1.834,00 ден.   Спореди

4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL11 SODIMM
Standard 512M X 64 Non-ECC 1600MHz 204-pin Unbuffered SODIMM (DDR3, 1.5V, CL11, FBGA, Gold)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.834,00 ден.

пред 8 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.875,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL11 SODIMM
Standard 512M X 64 Non-ECC 1600MHz 204-pin Unbuffered SODIMM (DDR3, 1.5V, CL11, FBGA, Gold)

Рам капацитет 4 GB
Магистрала 1600 MHz

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка