Smartwatch Manta MA427

Smartwatch Manta MA427

1.690,00 ден.   Спореди

MANTA МA427 Smartwatch and Phone
Silver/Black
1.54” Touch panel Display 240x240 pixels
Micro SIM slot
Bluetooth 3.0
Integrated Camera
Making phone calls
call history
se...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MANTA МA427 Smartwatch and Phone
Silver/Black
1.54” Touch panel Display 240x240 pixels
Micro SIM slot
Bluetooth 3.0
Integrated Camera
Making phone calls
call history
sending and receiving sms
music player
thermometer
pedometer
sleep monitoring
alarm
stopwatch
calculator
anti lost function
G-sensor
MicroSD slot
300mAh lithium ion battery


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка