Smartwatch Manta MA424N

Smartwatch Manta MA424N

1.690,00 ден.   Спореди

Screen size: 1.44'' Touch panel
Resolution: 128x128 px
Weight: 44 g
Bluetooth: 3.0
GPS: NO
Camera: No
Memory card slot: NO
Battery capacity: 230 mAh, lithium-ion polyme
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.690,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Screen size: 1.44'' Touch panel
Resolution: 128x128 px
Weight: 44 g
Bluetooth: 3.0
GPS: NO
Camera: No
Memory card slot: NO
Battery capacity: 230 mAh, lithium-ion polyme
Built-in sensors: G-sensor
Sim card slot: NO
Contents of package: SmartWatch, USB cable, User Manual, Warranty Card

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка