Smartphone 5.5" HD HOMTOM HT17 Pro DeepBlue 64bit Quad Core 1.3GHz/2GB/16GB/4G/2xSIM/5MP+13MP/A6.0

6.528,00 ден.   Спореди

Smartphone 5.5" HD HOMTOM HT17 Pro DeepBlue 64bit Quad Core 1.3GHz/2GB/16GB/4G/2xSIM/5MP+13MP/A6.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.528,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Smartphone 5.5" HD HOMTOM HT17 Pro DeepBlue 64bit Quad Core 1.3GHz/2GB/16GB/4G/2xSIM/5MP+13MP/A6.0

Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка