Smartphone 5.0" HD DOOGEE X9 Mini Black Quad Core 1.3GHz/1GB/8GB/Dual SIM/8MP+8MP/A6.0

Smartphone 5.0" HD DOOGEE X9 Mini Black Quad Core 1.3GHz/1GB/8GB/Dual SIM/8MP+8MP/A6.0

4.680,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 4.680,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка