Smart phone Universal Bag Case Logic Neoprene Light blue

290,00 ден.   Спореди

•Dual sided with additional storage for ear buds or other small cords
•Soft lining protects LCD screens
•Carabiner attaches to belt loop, backpack or purse for hands free transportation


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 290,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


•Dual sided with additional storage for ear buds or other small cords
•Soft lining protects LCD screens
•Carabiner attaches to belt loop, backpack or purse for hands free transportation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка