Slavonac

Slavonac

16.999,00 ден.   Спореди

Slavonac, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW максимална 8KW, Термостат, загревње на површина до 130м3, Tермостат, Отвор за ложење: В:Ш: 135:210mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 38...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Slavonac, шпорет на цврсто гориво, Десен, Боја Бела, Моќност од 5KW максимална 8KW, Термостат, загревње на површина до 130м3, Tермостат, Отвор за ложење: В:Ш: 135:210mm, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 385:210:450mm, одвод f120mm, Степен на искористеност 72 %, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 95кг, Димензии: В:Ш:Д: 845:825:585mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи

0

0

         
39.432,00 ден.
TV

TV

         
65.130,00 ден.
180

180

         
64.087,00 ден.