Sinbo SWH-4806 Electrical Water heater

Sinbo SWH-4806 Electrical Water heater

2.990,00 ден.   Спореди

Sinbo SWH-4806 Electrical Water heater, 7KW, for bathroom


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SWH-4806 Electrical Water heater, 7KW, for bathroom

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка