Sinbo SVC-3460 Car Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3460 Car Vacuum cleaner

999,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3460 Car Vacuum cleaner, Wet & Dry use, HEPA filter, washable filter, 60W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3460 Car Vacuum cleaner, Wet & Dry use, HEPA filter, washable filter, 60W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка