Sinbo SVC-3457 Electric Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3457 Electric Vacuum cleaner

3.799,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3457 Electric Vacuum cleaner, 2400W, 360W suction power, big dust bag 5.0L


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.799,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3457 Electric Vacuum cleaner, 2400W, 360W suction power, big dust bag 5.0L

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка