Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum cleaner

Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum cleaner

2.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum cleaner, Water filter, 2000W, Transparent water tank, 360 degree rotated castor wheels


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SVC-3456 Electric Vacuum cleaner, Water filter, 2000W, Transparent water tank, 360 degree rotated castor wheels

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка