Sinbo SVC-3441 Hoover Rechargeable vacuum cleaner

Sinbo SVC-3441 Hoover Rechargeable vacuum cleaner

1.790,00 ден.   Спореди

curtains, drapes and hard to reach areas


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


curtains, drapes and hard to reach areas

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка