Sinbo STO-6511 Food slicer

Sinbo STO-6511 Food slicer

599,00 ден.   Спореди

Sinbo STO-6511 Food slicer, Ergonomic design, Easy to use, Stainless steel blades, Great for Kiwi, Tomatoes, Cucumbers, Celeries and Citrus fruits, No electricity - working with your hand


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo STO-6511 Food slicer, Ergonomic design, Easy to use, Stainless steel blades, Great for Kiwi, Tomatoes, Cucumbers, Celeries and Citrus fruits, No electricity - working with your hand

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка