Sinbo SSM-2518 Grill toaster

Sinbo SSM-2518 Grill toaster

2.400,00 ден.   Спореди

Sinbo SSM-2518 Grill toaster, 2000W, Detachable Teflon plates, Adjustable heating control, Easy cleaning


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.400,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SSM-2518 Grill toaster, 2000W, Detachable Teflon plates, Adjustable heating control, Easy cleaning

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка