Sinbo SSI-2857 Steam Iron

Sinbo SSI-2857 Steam Iron

999,00 ден.   Спореди

Sinbo SSI-2857 Steam Iron, Ceramic soleplate, dry/steam/variable steam/vertical steam, Spray, Brush, Anti-calcuim, Anti drip, self cleaning, 2200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SSI-2857 Steam Iron, Ceramic soleplate, dry/steam/variable steam/vertical steam, Spray, Brush, Anti-calcuim, Anti drip, self cleaning, 2200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка