Sinbo SSI-2852 Steam Iron with pressurized boiler

Sinbo SSI-2852 Steam Iron with pressurized boiler

2.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SSI-2852 Steam Iron with pressurized boiler, With lock steam function on the iron, Stainless steel soleplate, 2300W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SSI-2852 Steam Iron with pressurized boiler, With lock steam function on the iron, Stainless steel soleplate, 2300W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка