Sinbo SSI-2851 Steam iron

Sinbo SSI-2851 Steam iron

950,00 ден.   Спореди

Sinbo SSI-2851 Steam iron, Ceramic soleplate, Dry/spray/steam, 2000W,


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SSI-2851 Steam iron, Ceramic soleplate, Dry/spray/steam, 2000W,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка