Sinbo SSC-6401 Steam & Pressure cleaner

Sinbo SSC-6401 Steam & Pressure cleaner

1.750,00 ден.   Спореди

Sinbo SSC-6401 Steam & Pressure cleaner, 0.35l capacity, safety valve, 3bar steam pressure, 1000W, accessories included


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.750,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SSC-6401 Steam & Pressure cleaner, 0.35l capacity, safety valve, 3bar steam pressure, 1000W, accessories included

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка