Sinbo SR-55 Office type fridge

Sinbo SR-55 Office type fridge

5.990,00 ден.   Спореди

Sinbo SR-55 Office type fridge, 50l, Inside manual thermostat, interior light, automatic drain system


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SR-55 Office type fridge, 50l, Inside manual thermostat, interior light, automatic drain system

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка