Sinbo SP-5204 Pizza pan

Sinbo SP-5204 Pizza pan

1.790,00 ден.   Спореди

Sinbo SP-5204 Pizza pan, 40cm pan diameter, 7cm depth, Thermostat, Non-stick interior coating, Glass cover, 1500W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SP-5204 Pizza pan, 40cm pan diameter, 7cm depth, Thermostat, Non-stick interior coating, Glass cover, 1500W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи