Sinbo SMX-2724 Mixer

Sinbo SMX-2724 Mixer

899,00 ден.   Спореди

Sinbo SMX-2724 Mixer, Inox, 5 speeds, Turbo function, Eject button with safety device, Body with transparentdecorationpiece, 300W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SMX-2724 Mixer, Inox, 5 speeds, Turbo function, Eject button with safety device, Body with transparentdecorationpiece, 300W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи