Sinbo SMX-2714 Hand Blender & Mixer + Cup

Sinbo SMX-2714 Hand Blender & Mixer + Cup

1.250,00 ден.   Спореди

Sinbo SMX-2714 Hand Blender & Mixer + Cup, 5 speeds, Turbo function, Blending, chopping and whipping, 250W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.250,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SMX-2714 Hand Blender & Mixer + Cup, 5 speeds, Turbo function, Blending, chopping and whipping, 250W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка