Sinbo SMS-5605 Food slicer

Sinbo SMS-5605 Food slicer

1.399,00 ден.   Спореди

Sinbo SMS-5605 Food slicer, white plastic, Adjustable cutting width: 0-15mm, 170mm removable cutting stainless steel blade, Cord storage, 200W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SMS-5605 Food slicer, white plastic, Adjustable cutting width: 0-15mm, 170mm removable cutting stainless steel blade, Cord storage, 200W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка