Sinbo SK-2394 Electric Thermopot

Sinbo SK-2394 Electric Thermopot

1.499,00 ден.   Спореди

Sinbo SK-2394 Electric Thermopot, 2.5l, 3 way hot water dispenser ( auto, manual, cup), Re-boiling, Double boiling, Stainless steel, 730W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SK-2394 Electric Thermopot, 2.5l, 3 way hot water dispenser ( auto, manual, cup), Re-boiling, Double boiling, Stainless steel, 730W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка