Sinbo SJ-3138 Juice extractor

Sinbo SJ-3138 Juice extractor

2.770,00 ден.   Спореди

Sinbo SJ-3138 Juice extractor, 1.6l Pulp container & 700ml Juice jar, Stainless steel, 2 speeds control, Whole fruits juicing, 600W


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.770,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Sinbo SJ-3138 Juice extractor, 1.6l Pulp container & 700ml Juice jar, Stainless steel, 2 speeds control, Whole fruits juicing, 600W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка